Dumka je kočka Dumka - kočičí rubrika

Pro kočky a koťata (i kocoury) je zde od 18.8.1998 Dumka - pro potěchu milovníkům koček. Vychází vždy, když je o čem psát :-), tzn. denně. Stránky se jmenují po Ferdovic kočce Dumce, o které zde je a bude i část pojednání. Své reakce či příspěvky a fotky v JPEG můžete posílat Dumce nebo Ferdovi
 
10.9. Kocour Kulich (David J.Wodinsky)
Minule bylo:
9.9. Sadista
Kočka Dumka 1998
Archiv kočičí rubriky

Kocour Kulich

Je to smutné, Rudolf se představil na Internetu předevčírem a už dostal dopis i s fotkou... To Dumka se už snaží nějakej ten tejden a fotku ji zatím nigdo neposlal... Doufám, jako Dumčin adoptivní otec, že platí staré přísloví "Zustavej koťátko v koutě, budeš-li hodné najdou tě" a né jeho modernější varianta ("...zůstaneš tam").

Zveřejňuji proto Kulichův dopis, abych dal návod pro další přispivatele kočičí rubriky...
Ferda

Kulich (6 kB)

Dobry den kocoure Rudolfe,

z povereni naseho kocoura Kulicha si Vam dovoluji zaslat co nejzdworilejsi pozdravy a soucasne nabidku ke spolupraci v oblasti eliminovani nepratelskych psu. Konkretne se jedna o nabidku dozoru a pokryti oblasti na jihozapadni strane mesta, konkretne se jedna o blizke ci vzdalenejsi okoli sidliste Velka Ohrada. Kocour je ozbrojen a odhodlan k jakymkoliv formam odporu.
PS: ze sve vlastni vule jsem si dovolil pripojit vyobrazeni naseho odbojneho kocoura, pricemz musim okamzite zamezit spekulacim o jeho jiste a zjevne lenosti. Na snimku Kulich prave kratce odpociva po vysilujicim boji, ktery vedl, samozrejme vitezne ve svuj prospech, s nenavidenym obrovskym plysovym a taktez velmi zakernym a nebezpecnym psem.
David J.Wodinsky