Dumka je kočka Dumka - kočičí rubrika

Pro kočky a koťata (i kocoury) je zde od 18.8.1998 Dumka - pro potěchu milovníkům koček. Vychází vždy, když je o čem psát :-), tzn. denně. Stránky se jmenují po Ferdovic kočce Dumce, o které zde je a bude i část pojednání. Své reakce či příspěvky a fotky v JPEG můžete posílat Dumce nebo Ferdovi
 
19.10.
Kočky a TV už popáté (Petr Janda, Pavel Fiala)

Minule bylo:
16.10.
Kotchka je fakt kočka :-) (Radim A. Kolarsky)
Kočka Dumka 1998
Archiv kočičí rubriky

Kočky a TV už popaté

Televizní čumil = Dumka (5 kB) Nas neboztik kocourek, dej mu pambu vecnou slavu, se snazil chytit kanarka z televizni obrazovky. O tom rozfazovani jsem jiz tehdy vedel a bylo mi divne, proc tedy utoci na fotografii. Mozna utocil na pipani.

Petr Janda


Nevím sice kolik by měla být obrazová frekvence, aby kočka vnímala spojitě děj na obrazovce, ale domnívám se, že naše kočka Minka (7mi letá angora) vnímá děj docela dobře. Její oblíbené místo na křesle přímo před televizí nikomu nedovolí zaujmout (jinak mu skočí na klín) a pokud byla na Max1 k vidění koťata velkých koček (snad levhartů nebo jaguárů) vyskočila si k televizoru a stejně jako Vaše Matylda skoumala televizor ze všech stran a když neuspěla tak se na nás s otazníkem v očích koukla a povídá "Mňáááu?" Se zaujetím lovce sleduje i fotbal (na klubech nezáleží), asi se jí líbí míč - čili pohyb !

Pavel Fiala