Dumka je kočka Dumka - kočičí rubrika

Pro kočky a koťata (i kocoury) je zde od 18.8.1998 Dumka - pro potěchu milovníkům koček. Vychází vždy, když je o čem psát :-), tzn. denně. Stránky se jmenují po Ferdovic kočce Dumce, o které zde je a bude i část pojednání. Své reakce či příspěvky a fotky v JPEG můžete posílat Dumce nebo Ferdovi
 
24.11.
Koblížek se už vrátil domovů !!! (Marian Gavlak)

Minule bylo:
21.11.
Koblížek hledá domov !!! (Marian Gavlak)
Kočka Dumka 1998
Archiv kočičí rubriky

Koblížek se už vrátil domovů !!!

naše Baruška - ležící spící (6 kB) Stal se temer zazrak a ja si opet uvedomil, ze Internet je skvely.

Jeste v sobotu rano si jeden mily internetista (Jirka Novotny z Hostivare) cetl Psa, vzpomnel si, ze jeho sousede v rodinnem domku byli strasne nestastni ze ztraty kocourka, ktereho si vypiplali z plinek. Zabusil na ne, oni mi zavolali a domov byl nalezen.
Jednalo se o manzele, invalidni duchodce. Koblizek jim utekl oknem, zrejme zkoumal parapet a spadl do zahrady (jeste jsem nevidel tak odvazne a zive kotatko). Zabehl do naseho uzavreneho arealu a nikoho nenapadlo jej tam hledat.
Jeste rano doslo k predani a shledani bylo dojemne, Koblizek se jmenuje Ferda a sve majitele poznal. Dal jsem mu na cestu tri konzervicky a bylo vymalovano.
Uplne nejvic si zrejme oddechla nase Bara, je jako vymenena a projevuje nam hodne lasky, ze jsme ji zbavili vetrelce. Porad mi leze do postele, lezi na brise a prede.
Dekuji take spouste lidi, kteri mi poslali maily s navody, jak sblizit dve kocky.
Marian Gavlak