Dumka je kočka Dumka - kočičí rubrika

Pro kočky a koťata (i kocoury) je zde od 18.8.1998 Dumka - pro potěchu milovníkům koček. Vychází vždy, když je o čem psát :-), tzn. denně. Stránky se jmenují po Ferdovic kočce Dumce, o které zde je a bude i část pojednání. Své reakce či příspěvky a fotky v JPEG můžete posílat Dumce nebo Ferdovi
 
23.12.
Nalezená koťata do dobrých rukou (Ferda a Červenkovi)

Minule bylo:
22.12.
Vánoční gratulace Pražskému spolku ochránců zvířat (Blanka)
Kočka Dumka 1998
Archiv kočičí rubriky

Nalezená koťata do dobrých rukou

Část Čerenkovic koček při pastvě (14 kB) Dnes (úterý 22.12.) před večerem mi volali manželé Červenkovi, obrázky jejichž koček můžete vidět poslední dobou v Dumce (jakož i tento vlevo). Paní Červenková napsala dokonce seriál (ostatně jak nazvat něco, co má 13 (!) dílů :-)) o jejich kočičí smečce. Až přijde bída na Kočičí rubriku (pokud se týká čtenářských příspěvků), začnu z této kočičí pokladnice samozřejmě čerpat.

Svěřili se mi s problémem, který je trápí a žádali mne o zprostředkování pomoci, protože pomoci můžete jen Vy.
Před asi čtvrt rokem zachránili z popelnice 3 nádherná chlupatá koťátka dvě kočičky a jednoho kocourka. Všechna koťata jsou podobné Dumce - mají bílé bříško a mourovatý nebo mourovato-rezavý zbytek kožíšku.
Problém je v tom, že se kočičky přesouvají z místa na místo a nikde nemohou (bohužel) najít stálý domov... Neustále se vraceji spátky k Červenkovým, kteří se už tak starají o 9 až 11 svých domácích koček (jak je ostatně vidět třeba i na přiloženém obrázku).
Prosí proto mým prostřednictvím případné vážné zájemce o dnes již 4 až 5ti měsíční koťata, kteří by si chtěli udělat radost a koťatům pomoci najít domov, aby se ozvali na pražský telefon (02) 363561.
Vzhledem k tomu, že se údajně (sám jsem tyto informace bohužel neobržel MAILem - jinak bych je zde v Dumce otiskl -, ale pouze per huba) snaha najít Koblížkovi alyas Ferdovi domov setkala s obrovským ohlasem, který nemohl být naplněn, protože se Koblížek/Ferda pouze ztratil svým majitelům, kteří ho díky panu Gavlakovi (a Internetu) našli, se pokoušíme najít tímto způsobem domov dalším koťatům.

Na pražském telefonu (02) 363561 si můžete koťata zamluvit...

Ferda a Červenkovi

Dumka roztomile koukající se (8 kB)

 

Přejeme všem kočkám, kocourům a koťatům (jakož i jejich majitelům) klidné vánoční svátky plné kočičí pohody, bohatého Ježíška a úspěšný celý nový rok 1999...


Dumka + Beruška + Ferda