PET PET - zvířátka a domácí mazlíčci
Pro domácí mazlíčky a všechna jiná zvířátka (kromě koček) jsou zde PET, které byly věnovány Ferdově kočce Dumce k jejím prvním narozeninám. Měl by tímto být vytvořen prostor i ostatním zvířátkům. Vychází vždy, když je o čem psát :-), především pokud někdo ze čtenářů něco zajímavého napíše do redakce PET nebo Ferdovi
V Dumce si dnes přečtete:   Měření koček - 25. díl (Hana Jandusová, Marie M., Honza Kejř, Ferda)
 
19.5. ČINČILY
Gabby a Peggy jsou mazené (Inka H.)
18.5. PSI
Ukradený pes (Rita Kubelová)
Letošní archiv PET
PET archiv 1999

ČINČILY
Gabby a Peggy jsou mazené

Peggy sedící v kleci (10 kB) O mych cincilach by se toho dalo napsat (viz treba minuly prispevek), ale hlavne spousty nafotit. Jenze prave s tema fotkama je to slozitejsi, ponevadz, jakoby naschval zmari veskere pokusy o vyfoceni opravdu skvelych momentek, ale snad se mi casem povedou.

Peggy se nyni naucila zvonit, Peggy vylézá zpod skříně (8 kB) kdyz jdu spat a ona chce s Gabinou ven z klece. Vydrzi zvonit tim zvoneckem treba hodinu a ja asi udelala chybu, ze jsem prisla, vzala ji do ruky a ted bude uz zvonit asi porad, jakmile se odejde z mistnosti.
Take jsem vypozorovala urcite naschvaly, Gabby se také dere do prostoru (6 kB) treba kdyz kousou do ceho nemaji, tak se jim to nesmi dat najevo, ponevadz oni naopak s gustem teprve pocnou kousat a jeste se po me po ocku divaji, co ja na to. Velice si oblibily zalezat pod stolek, no oni by tam snad ani tak nezalezaly, ale stacilo pri pocatecnim zalezani rict "ne" a to stacilo bohate k tomu, aby tam lezly naschval.
Gabby se už skoro podařilo vylézt (4 kB)
Uz kdyz jdu otevrit dvirka klece, abych je pustila probehnout, tak prvni uprk obou vede ke zminenemu stolku, kde se tesne pred nim zastavi, otoci hlavu smerem ke me a predstiraji takovy hrany nezajem. Jakmile reknu "ne, tam nesmite", sup uz jsou tam, zalezou co nejdal a maji zabavu z toho, ze za nima nemuzu.
Kdyz si jich ale nevsimam, tak tam nevlezou. Hrajou se mnou radi hru na schovavanou. To se schovaji za ruzne bedynky a po chvilce vidim, jak zacnou opatrne vykukovat jen usi a pozvolna kousek hlavy jen po oci. Kdyz dam najevo, ze je vidim, ihned se utikaji schovat jinam.
Opravdu nevim, co je u nich nejvice zabavnejsi. Kazdopadne jsou velice bystre a chytre a hlavne poradne mazane.

Inka H.          

 
 
Jste     čtenář(ka) PET od spuštění počítadla dne 9.5.2000.
Počet přístupů na stránku zjišťuje WEBovský počítadlo

Zvířátka a domácí mazlíčci Odkazy na PET a Dumku pro jiné WWW stránky Kočky a koěata