PET PET - zvířátka a domácí mazlíčci
Pro domácí mazlíčky a všechna jiná zvířátka (kromě koček) jsou zde PET, které byly věnovány Ferdově kočce Dumce k jejím prvním narozeninám. Měl by tímto být vytvořen prostor i ostatním zvířátkům. Vychází vždy, když je o čem psát :-), především pokud někdo ze čtenářů něco zajímavého napíše do redakce PET nebo Ferdovi
V Dumce si dnes přečtete:   Kočka Dumka má 2 roky (Ferda)
 
23.6. PET
Slavíme první narozeniny (Ferda) / Náhoda ? - Věříte v reinkanaci ?
22.6. PSI
Ad výchova psem (Ivana Jirková)
Letošní archiv PET
PET archiv 1999

PET
Slavíme první narozeniny

Ano, už je tomu tak, PET slaví své první narozeniny - výročí bude sice až v neděli (první číslo PET vyšlo 25.6.1999), ale protože PET vychází pouze v pracovní dny, dovolil jsem si to připomenout již dnes. Příloha vychází prakticky pravidelně s vyjímkou začátku, kdy chyběli snad jen jednou příspěvky a pak krátkého týdeního přerušení, když PET (a posléze i Dumka) dostali výpověď z Neviditelného psa.

Tehdy jsem se se čtenáři rozloučil vyprávěním o Jiřičkách, moje vysvětlení zůstalo snad ještě na Psu.
Po týdnu přemýšlení jsem znovuobnovil PET na nové adrese, když jsem před tím začal okamžitě pokračovat v publikování Dumky - kočičí rubriky, pro kterou se na Psu rovněž nenašlo místo.
Samozdřejmě by rubrika PET zanikla, nebýt přízně Vás, čtenářů a hlavně Vašich příběhů a postřehů, které mi stále posíláte. To, že PET (a také Dumka) na Internetu stále žijí je především Vaší zásluhou. Budu se proto těšit na Vaše další příběhy a příhody Vašich zvířecích přátel, mazlíčků a také postřehy o zvířátkách kolem nás.
Možná, že si někteří pamatujete, že PET dostala naše kočka Dumka, jako dárek k jejím prvním narozenínám. Z toho plyne, že v neděli oslaví naše kočka Dumka své druhé narozeniny. Více si o oslavách, které budou zase probíhat u rodičů na Vysočině, budete moci přečíst v Dumce příští týden. Ale už dneska to v Dumce samozdřejmě také připomínám.
Na Oslavu jsem si pro Vás přichystal sérii obrázků, kterou jsem dostal oklikou z Austrálie od George Švehly - George je dostal od Marka Kose, který na můj zvídavý dotaz o původu obrázků napsal: "do policka autor muzes zcela objektivne napsat: internet picture freeware. to byl totiz muj zdroj. nekde, uz ani nevim kde, jsem to stahnul. jinak jsou ty obrazky docela fajn."
George svůj MAIL nazval výstižně Náhoda ? - Věříte v reinkanaci ? a doufám, že se budete bavit stejně, jako jsem se bavil já :-))). Doufám jen, že to nikoho z Vás neurazí, a že to budete brát také s humorem :-).
Hodně zábavy i poučení Vám při čtení dalšího ročníku PET přeje a hlavně na Vaše další příhody a příběhy do nového ročníku PET se těší
Ferda          


Náhoda ? - Věříte v reinkanaci ?

(11 kB) (11 kB) (11 kB) (9 kB) (11 kB) (9 kB)


 
 
Jste     čtenář(ka) PET od spuštění počítadla dne 9.5.2000.
Počet přístupů na stránku zjišťuje WEBovský počítadlo

Zvířátka a domácí mazlíčci Odkazy na PET a Dumku pro jiné WWW stránky Kočky a koěata