PET PET - zvířátka a domácí mazlíčci
Pro domácí mazlíčky a všechna jiná zvířátka (kromě koček) jsou zde PET, které byly věnovány Ferdově kočce Dumce k jejím prvním narozeninám. Měl by tímto být vytvořen prostor i ostatním zvířátkům. Vychází vždy, když je o čem psát :-), především pokud někdo ze čtenářů něco zajímavého napíše do redakce PET nebo Ferdovi
V Dumce si dnes přečtete:  Kočka Dumka má čtyři roky (Ferda)
 
25.6. PET
Máme třetí narozeniny (Ferda)
24.6. PSI
Ferda a televize (George Švehla)
Letošní archiv PET,
archiv 1999, 2000, 2001 a 2002

PET
Máme třetí narozeniny

Ano, už je tomu tak, PET slaví své třetí narozeniny (první číslo PET vyšlo 25.6.1999). PET od svého vzniku vychází téměř pravidelně kromě několika dní, kdy nevyšly ať již z mé lenosti nebo proto, že nebyly příspěvky.

Jak si můžete přečíst v úplně prvním čísle, PET vznikly jako dárek naší kočce Dumce k jejím prvním narozeninám - od té doby mi čtenáři posílají kromě kočičích příběhů i příběhy o ostatních mazlíčcích a zvířátkách, které v PET uveřejňuji. Z toho, co jsem napsal, je ale jasné, že naše kočka Dumka dnes slaví narozeniny - už čtvrté !!! Tomuto výročí se ale dnes shodou okolností :-) věnuji na dnešních stránkách Dumky.

Vloni jsem u příležitosti druhého výročí uveřejnil video VIDEO: Lov na kachny a předloni při prvním výročí jste si mohli prohlédnout sérii obrázků, kterou jsem dostal od George Švehly z Austrálie a kterou George nazval Náhoda ? - Věříte v reinkarnaci ?.

Letos jsem od George dostal podobnou sérii se zmačkaným pejskem :-). Doufám, že nikoho neurazím, když Vám je nabídnu. Neznám jejich autora, protože jak píše jejich zasilatel z Austrálie: "Asi ti moc nepomůžu, fotky mi došly od kámoša z Brna a on si nepamatuje odkud je už dostal, ale taky je nefotil a došly mu emajlem :-((."
Proto se dopředu jejich autorvi omlouvám, že jsem si nemohl požádat o souhlas s uveřejněním v PET.
Ještě jednou děkuji všem, kteří mi občas pošlou příběh o zvířátcích a těším se, že jich bude víc, aby mohly PET vycházet denně.

Ferda          

Dan 01 (8 kB) Dan 02 (7 kB)
Dan 03 (8 kB) Dan 04 (8 kB)
Dan 05 (9 kB)
Dan 06 (7 kB)

Nalezená fenka - ovčačka,
drobnějšího vzrůstu, která marně čekala na svého pána nebo asi spíše paničku (má raději ženské) poblíž Starého Vestce, v budce u autobusové zastávky. Je to neagresivní pes, velmi milý, jednoznačně s ní bylo dobře zacházeno, ale nemá ráda kočky (což jí promineme). Pokud by náhodou některý čtenář PET věděl, že někdo ji hledá, bylo by to báječné. Bylo by dobré i kdyby někdo se jí chtěl ujmout a vytvořit ji hezký domov. Zájemci, pište prosím na adresu PET. Blanka

 

 
    Jste     čtenář(ka) PET od spuštění počítadla dne 9.5.2000.
Počet přístupů na stránku zjišťuje WEBovský počítadlo
  Zvířátka a domácí mazlíčci Odkazy na PET a Dumku pro jiné WWW stránky Kočky a koťata