PET PET - zvířátka a domácí mazlíčci
Pro domácí mazlíčky a všechna jiná zvířátka (kromě koček) jsou zde PET, které byly věnovány Ferdově kočce Dumce k jejím prvním narozeninám. Měl by tímto být vytvořen prostor i ostatním zvířátkům. Vychází vždy, když je o čem psát :-), především pokud někdo ze čtenářů něco zajímavého napíše do redakce PET nebo Ferdovi
V Dumce si dnes přečtete:  Hledá sa trvalý domov pre jednu úžasnú mačku (Sylvie) / Jak to se mnou a s kočkama všechno začalo... (Míša Kunová)
 
10.6. PSI
Psí erotika (Pavel Steiner)
4.6. PSI
Psi z mých kočičích pochůzek (Ivana Jirková)
Letošní archiv PET,
archiv 1999, 2000, 2001, 2002 a 2003

PSI
Psí erotika

Tak nevím, jestli se vůbec mám svěřit veřejnosti s touhle Pifovou příhodou. Ale co, život už je takový. Přináší různé nečekané příležitosti a různá překvapení i v případě, že se jedná o život psí.

Děda zase jednou vzal Pifa s sebou na nákup. Sednul na kolo, šlápnul do pedálů a směřoval k samoobsluze v sídlišti. Pif běžel za ním, občas ve spěchu něco přečetl, jinde zas cosi podepsal. Zkrátka, choval se podobně jako středně vytížený vrcholový manažer blíže neurčené expandující společnosti se zahraniční majetkovou účastí :-).
Pif s kšiltovkou mna hlavě (9 kB)
Děda dojel k samoobsluze, zaparkoval kolo u zábradlí a posadil k němu Pifa. Pif zalehnul na zem, převzal funkci zubatého alarmu a vzápětí přešel do sleep režimu :-). Možná se mu zdál krásný sen o fešné psí holce, co touží jen po jedné věci. Prožít s ním nádherné erotické dobrodružství...
Sen byl však náhle až příliš živý a Pif se probudil. Zvedl čenich k obloze a zavětřil. Ta holka tady někde musí být. Pif vyskočil na zídku a rozhlížel se kolem. Jeho výborný čich ho ještě nikdy nezklamal, vzápětí dotyčnou krasavici zahlédl. Byla přivázaná k zábradlí o kus dál za autem a přívětivě vrtěla ocáskem.
Byla to plavá fenka přibližně Pifovy velikosti, snad rasy labradora. Pif neváhal ani vteřinu, nechal kolo kolem a vyrazil k ní. Její chování a dráždivá vůně ho ujišťovaly, že se octl ve správnou dobu na správném místě...
Takovou příležitost přece nemůže zahodit. Letmo se s fenkou přivítal a protože je to pes činu, hned šel zezadu na věc. Fenka rozhodně neměla žádné námitky proti takovému krasavci a zřejmě by je neměla ani proti žádnému jinému. Oba psi vzápětí splynuli v aktu lásky a hodlali si to užít.
V tu chvíli vyšel děda ze samoobsluhy. Hned mrknul okem po svém odloženém majetku. Kolo bylo na místě, ale Pif ne. Děda se rozhlédl kolem a za jedním autem zahlédl jakýsi pohyb. Popošel tedy blíž a překvapil psí dvojici právě v nejlepším.
V tomto ohledu tedy děda rozhodně není nepřející :-). Poznamenal směrem k Pifovi, ať si to užije a hlavně ať to udělá pořádně. Pak se otočil a šel ještě do vedlejšího krámu. Ostatně, stejně nemohl nic dělat. Kdo podobnou situaci zažil, dá mi jistě za pravdu, že v tomto okamžiku stejně nikdo nedokáže psy od sebe oddělit. Ani kýbl studené vody většinou nepomůže.
Děda tedy nijak nepospíchal.
Když po chvíli vyšel s nákupem z obchodu, Pif už svoje dílo mezitím dokončil. Je pravda, že si to užil pořádně, protože teď sotva stál na nohou. Fenka ležela u zábradlí a tvářila se také velmi uspokojeně. Děda se ještě jednou důkladně rozhlédl kolem, ale potenciální majitel odložené fenky stále nebyl nikde v dohledu. Nasedl tedy na kolo a pomalým tempem se s Pifem vydali k domovu.
Možná se teď bude někdo pohoršovat nad tímhle Pifovým činem. Jak jsem napsal v úvodu, život někdy přináší nečekané příležitosti a někdy zase různá překvapení. Na Pifovu obhajobu musím dodat, že on jen bez váhání využil svou nečekanou příležitost. A nezodpovědný páníček, který nechal svou hárající fenku delší dobu bez dohledu přivázanou u zábradlí, se asi za čas dožije překvapení. Docela bych chtěl ta štěňátka vidět :-).
Dovětek a upřesnění po pár dnech:
Nebyl to nezodpovědný páníček, ale panička, která se zřejmě zapovídala v samoobsluze a nebyla to fenka labradora, nýbrž pitbulteriéra. Obě jsme potkali večer na procházce a panička má na Pifa podezření. Její známý totiž onu situaci také viděl a našeho milovníka vcelku podrobně popsal. Nakonec, není divu, když si oba dotyční chlupatci bez rozpaků a před svědky chtěli své milostné dobrodružství okamžitě zopakovat :-).
Inu, byl máj, lásky čas...

Pavel Steiner          

Další povídání o Matějovi, Pifovi a kočce Sally najdete na stránkách Pavla Steinera.

 

 
    Jste     čtenář(ka) PET od spuštění počítadla dne 9.5.2000.
Počet přístupů na stránku zjišťuje WEBovský počítadlo
  Zvířátka a domácí mazlíčci Odkazy na PET a Dumku pro jiné WWW stránky Kočky a koťata