PET PET - zvířátka a domácí mazlíčci
Pro domácí mazlíčky a všechna jiná zvířátka (kromě koček) jsou zde PET, které byly věnovány Ferdově kočce Dumce k jejím prvním narozeninám. Měl by tímto být vytvořen prostor i ostatním zvířátkům. Vychází vždy, když je o čem psát :-), především pokud někdo ze čtenářů něco zajímavého napíše do redakce PET nebo Ferdovi
V Dumce si dnes přečtete:  Kočka Dumka má pět let (Ferda) / Květnové povídání (Ivana Jirková)
 
25.6. PET
A jsou tady čtvrté narozeniny / Náhoda ? - Věříte v reinkanaci ? II. (Ferda)
24.6. MEDVĚDI
Medvědi nevědí... (Ivana Jirková)
Letošní archiv PET,
archiv 1999, 2000, 2001, 2002 a 2003

PET
A jsou tady čtvrté narozeniny

A jako každý rok, PET slaví své narozeniny - tentokrát to jsou čtvrté (první číslo PET vyšlo 25.6.1999). PET od svého vzniku vycházeli téměř pravidelně kromě několika dní, kdy nevyšly ať již z mé lenosti nebo proto, že nebyly příspěvky. Teď, jak se mi zásoby s povídáním od Lumíra O.Hanuše tenčí, vycházejí už jenom v úterý a ve středu, aby byla nějaká pravidelnost :-).

Jak si můžete přečíst v úplně prvním čísle, PET vznikly jako dárek naší kočce Dumce k jejím prvním narozeninám - od té doby mi čtenáři posílají kromě kočičích příběhů i příběhy o ostatních mazlíčcích a zvířátkách, které v PET uveřejňuji; za poslední rok jsem jich přeci jen dostal méně, než za "starých časů", ale sám si říkám, že nemusí pršet, jen když kape :-).
Z toho, co jsem napsal, je ale jasné, že naše kočka Dumka dnes slaví narozeniny - už páté !!! Tomuto výročí se ale dnes shodou okolností :-) věnuji na dnešních stránkách Dumky.

Vloni jsem od George dostal hezkou sérii fotek se zmačkaným pejskem :-), u příležitosti druhého výročí uveřejnil video VIDEO: Lov na kachny a předloni při prvním výročí jste si mohli prohlédnout sérii obrázků, kterou jsem dostal od George Švehly z Austrálie a kterou George nazval Náhoda ? - Věříte v reinkarnaci ?.

Letos jsem od George nic zajimavého pro PET nedostal :-/, ale plně ho letos zastoupila paní Crossette :-), která poslala sérii fotek, kterou bych nazval Náhoda ? - Věříte v reinkarnaci ? - II. - vlastně navazuje na sérii z prvního ročníku. Ostatně sama paní Crossette mi napsala: "Tohle už mám delší dobu, napadlo mne, že se Vám to třeba někdy může hodit do PET, pokud už Vám to také někdo neposlal. Pamatuji se, že asi před dvěma, nebo třemi lety něco podobného v PET bylo, myslím, že jste to dostal od Svehlů a bylo to velice legrační :-)."
Opět ale neznám těchto autora obrázků :-(. Proto se mu dopředu omlouvám, že jsem si nemohl požádat o jeho souhlas s uveřejněním v PET.
Ještě jednou děkuji všem, kteří mi občas pošlou příběh o zvířátcích a těším se, že jich bude víc, aby mohly PET vycházet alespoň tak, jako Dumka.

Ferda          


Náhoda ? - Věříte v reinkanaci ? II.

(10 kB) (11 kB) (10 kB) (12 kB) (12 kB)


 
 
    Jste     čtenář(ka) PET od spuštění počítadla dne 9.5.2000.
Počet přístupů na stránku zjišťuje WEBovský počítadlo
  Zvířátka a domácí mazlíčci Odkazy na PET a Dumku pro jiné WWW stránky Kočky a koťata