Dumka je kočka Dumka - kočičí rubrika

Pro kočky a koťata (i kocoury) je zde od 18.8.1998 Dumka - pro potěchu milovníkům koček. Vychází vždy, když je o čem psát :-), tzn. denně. Stránky se jmenují po Ferdovic kočce Dumce, o které zde je a bude i část pojednání. Své reakce či příspěvky a fotky v JPEG můžete posílat Dumce nebo Ferdovi
 
3.9. Má poslední zkušenost s kočkama (Jana B.)
Minule bylo:
2.9. Kotě jako z reklamy
Kočka Dumka 1998
Archiv kočičí rubriky

Má poslední zkušenost s kočkama

Dumka při jízdě autem - pozorující (8 kB)

Kocky mam pouze trochu odpozorovane, kdyz krmim sousedovic. Muzu nabidnout pouze plže Iminka, ktery těm kockam na to zradlo chodi. (Se souka). Ale s nim neni zadna sranda, je jenom slizkej a kouka s ocima na stopkach.

Posledni zkusenost s kockama skoncila pro mne fiaskem.
Pri nedavnem krmeni se prisoural jeden takovej chudacek holasek. Je nici, prasivy a pri mem Frantisek z Assisi syndromu jsem mu chtela pomoct a dopravit ho k veterinari. On ma na vec jiny nazor, chce zustat prasivy a bojoval jak gladiator, aby to sve utrpeni prodlouzil. Prohrala jsem, podrapal me, byl vitez.
Musim rici, ze mi imponoval - mych 50 kilo proti jeho 1,5 a nezvladla jsem to. Sem tam se jeste prikrade, ale uz mi neveri.
Je mi to hrozne lito, nedela mi dobre, kdyz v nekom vyvolavam strach. Snad az na meho muze! Jako ulitbu se ted podbizim predkladanim misky s jidlem ven. Mysi mu nechytam.
Jidlo mizi, snad jsem dosla odpusteni. Ale at to konsumuje kdo chce, ma hlad a je mu prano.
Jana B.