Dumka je kočka Dumka - kočičí rubrika

Pro kočky a koťata (i kocoury) je zde od 18.8.1998 Dumka - pro potěchu milovníkům koček. Vychází vždy, když je o čem psát :-), tzn. denně. Stránky se jmenují po Ferdovic kočce Dumce, o které zde je a bude i část pojednání. Své reakce či příspěvky a fotky v JPEG můžete posílat Dumce nebo Ferdovi
 
21.9. Počítačová asistentka (Ferda)
Minule bylo:
18.9. O kočkách i štěňatech (Miroslava Červenková)
Kočka Dumka 1998
Archiv kočičí rubriky

Počítačová asistentka

Dumka okukuje střeva počítače (12 kB) No jo, slíbil jsem Astonovi, že mu za dobu co nebude doma a bude v Itálii, udělám nový počítač. Aston se na to chystal nějakou dobu, chtěl UpGradovat svoji P166 - starou přes dva roky.

Ve víru starostí o Psa (neviditelného) jsem se k tomu samozřejmě dostal až na poslední den - v pátek jsem sehnal součástky (měl jsem štěstí - měli všechny, které jsem pro Astona do PCčka potřeboval a chtěl).
Když jsem přijel domů vítala mě ve dveřích Dumka - ona občas, když se jí po nás stýská a my jsme pryč, spává na botách u vchodových dveří... Přivítal jsem se s Dumkou a rychle spěchal do sestavování.
Tak jsem poznal, že Dumka ohromě rozumí počítačům ! Wellmi mi při práci pomáhala, jak je vidět s přiložených fotek.
Nejdřív okolo mne chodila a sestavovaný počítač očichávala. Když poznala, že jí nekousne, začala ho okusovat sama...
Nejdřív jen tak něžně prohrabávala z budoucího PCčka koukající drátky a pak, když jsem se chvíli nekoukal je začala kousat... Už jsem se trochu bál, že počítač nebude fungovat, ale zatím funguje - pro jistotu ukazuji jen něžnější fotky, co kdyby Aston výjimečně otevřel Kočičí rubriku a padl mu zrak na jeho počítač, který má v parádě Dumka... Těžko bych mu to vysvětloval, proč že mu zase PCčko nefunguje... Dumka kousající drát Astonova PCčka (18 kB)