PET PET - zvířátka a domácí mazlíčci
Pro domácí mazlíčky a všechna jiná zvířátka (kromě koček) jsou zde PET, které byly věnovány Ferdově kočce Dumce k jejím prvním narozeninám. Měl by tímto být vytvořen prostor i ostatním zvířátkům. Vychází vždy, když je o čem psát :-), především pokud někdo ze čtenářů něco zajímavého napíše do redakce PET nebo Ferdovi
V Dumce si dnes přečtete:  Kočičí chutě Matýska a Mišule (Eva B.)
 
7.10. PSI
Nabídka pejsků z Azylu PES v Krásném Lese (Zuzana S. Fenclová)
1.10. PTÁCI
Návrat kolibříků - část první (Marie Crossette)
Letošní archiv PET,
archiv 1999, 2000, 2001, 2002 a 2003

PSI
Nabídka pejsků z Azylu PES v Krásném Lese

Tito a další pejsci se nacházejí v soukromém útulku pro psy Azyl Pes v Krásném lese u Frýdlantu (severní Čechy). Adresa zařízení je Krásný les 3, p. Dolní Řasnice, telefon 482 341 218. Všichni pejskové jsou veterinárně ošetření a vakcinovaní, manželé Nedbalovi zájemce o pejsky pečlivě prověřují, nechtějí totiž, aby se jejich svěřenci dostali do špatných rukou (psí zápasy aj).
Telma (12 kB) Telma – Čtyřletá, kastrovaná, doslova usměvavá fenka, zvyklá v bytě. Byla majitelkou „dočasně odložena Strap (12 kB) Střap – Kříženec menšího vzrůstu s bohatou srstí – pravděpodobně se majitelům po prázdninách znelíbil. Asi dvouletý.
Riki (12 kB) Riki – Moc hodná roční fenka pitbula. Majitel se o ní přestal starat, byl rozhodnut ji kdekoliv vyhodit. Čert (12 kB) Čert – Kříženec starý asi rok a půl. Jeho pán si šel posedět s tím, že si po odpykání trestu pejska vezme zpět. Bohužel, páníček je už řadu týdnů venku, ale pejsek stále čeká. Je hodný a velmi společenský.
Míša (14 kB) Míša – Asi čtyřletý kříženec špice, nikdo se k němu nehlásí. Hodný, milý a kamarádský pejsek. Mája (14 kB) Mája – Odrostlé štěně, kříženka - pravděpodobně zlatého retrívra. Byla nalezena uvázaná v lese. Nebýt náhodného turisty, zřejmě by pošla.
Rama (12 kB) Rama – Asi tříletá stafordka, moc hodná a mazlivá. Její původní pán ji ale zřejmě učil obraně, při nápřahu útočí. Kotce pro 'domácí' psíky (13 kB) Kotce pro 'domácí' psíky

Azyl Pes je soukromé zařízení, jeho provozovatelé tedy nemají na růžích ustláno. Proto ocení každou podporu, pomoc a propagaci Azylu Pes a jeho svěřenců. Abyste si udělali představu, na jaké úrovni je péče o pejsky v Krásném Lese a kolik času, péče a lásky manželé Nedbalovi věnují svým svěřencům, se podívejte na obrázky vnitřního a vnějšího zařízení Azylu.

Venkovní kotce (10 kB) Venkovní kotce Celkovy pohled (13 kB) Celkový pohled

Zuzana S. Fenclová          


 
 
    Jste     čtenář(ka) PET od spuštění počítadla dne 9.5.2000.
Počet přístupů na stránku zjišťuje WEBovský počítadlo
  Zvířátka a domácí mazlíčci Odkazy na PET a Dumku pro jiné WWW stránky Kočky a koťata